Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční USB

Potřebuju radu...Nefungujou mi USB konektory na stolním PC. Po připojení určitého zařízení (fleska,tiskarna) mi jen naskočí,že zařízení nejde rozpoznat. Mám Win XP SP3..zkoušel sem i přeinstalovat cely pc...ale nic nepomohlo...nevíte co s tím,někdo??:-)

Musíš napísať:

0. Aký máš systém
1. či fungovali predtým
2. čo si zmenil - keď to prestalo fungovať
3. do ktorých konektorov USB to vkladáš (predné, zadné)
4. nie je jedno, či ide o flashku alebo tlačiareň
Tlačiareň (ak je atypická) musí mať svoj špecifický driver.

Hlavne upresni, čo znamená: "zkoušel sem i přeinstalovat cely pc".

Lebo, ak si novo inštaloval systém,
musíš hneď po tom nainštalovať aj chipset drivers, a ostatné drivery.
Plus - tlačiareň.