
Rozbalení exe souborů do složky ?
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak rozbalím *.exe soubor do složky abych to mohl modifikovat? Potřeboval bych rozbalit Bios (M4500A06.EXE) a upravit ho. Je to možné?
Předem děkuji za rady
To bude urcite len archiv, skus to spustit ze co sa stane - on urcite najprv niekam na disk rozbali nejake subory a medzi nimi bude aj binarka BIOSu, a bud to potom nieco spusti automaticky a tam das zrusit, alebo nic nespusti a nebudes musiet nikde klikat na zrusit.
Ja to tu skusat teraz nemienim, som na firmenom PC.
jo když to sustim tak tam odklepnu jednu tabulku a pak se mi restaruje notebook a flashne se mi bios. Koukal sem jestli se to nerozbalí do tempu a tam to nejni
Neklikaj na tabulku ale prehladaj si disk v tom momente ked svieti tabulka. Hladas subory resp. zlozky napr. podla datumu apod. (alebo skus aj hladat *.bin a *.rom alebo ten nazovbiosu.* alebo *A06*.* apod)
Dell rozbaluje niekedy do C:\dell.
Ked to nikam nerozbali tak mas smolu a ten BIOS neupravis. Mozes si hladat niekde na webe vyrobcu iny BIOS balik, napr. pre crisis flash, alebo pre flashovanie z DOSu, niekedy toho ma vyrobca viac a z tych co pisem to budes vediet rozbalit.
Tož takový koule abych si nechal slicovat bios do notebooku to teda nemám.Do desky jo, protože kdyby se to nepovedlo vemu si v práci druhou desku hned druhej den a pc mi pojede dál.
už mi slicovali dva notebooky a zatím vše v pořádku. VLastní notebook mám naštěstí DELL a jak mnozí ví, tak v případě problému mám druhej den novou desku.