Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDA a čeština

čauec, brácha koupil na aukru toto PDA, (Pocket LOOX), op.sys. je Windovs Mobile 6 Classic, a vadí mu, že je to celé v angličtině. Jakým způsobem do toho dostat českou lokalizaci - zkoušel jsem to v "místních nastaveních", ale není to ono...díky....

Já mám tohle
http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=revi ews&op=entry_view&iden=200
a je to zcela bez problémů a vše česky. Problémy byly ještě tak před sedmi lety, nebo uživatelské rozhraní v en jsem měl na předchozím HP (kupováno v 2006).
Mám za to, že v jiných dnešních mobilech bude také dobré. Ještě jsem v posledních tak čtyřech letech neviděl "nečeský"
U toho svého jsem pouze musel dát do adresáře Windows českou verdanu, aby se mi dobře zobrazovala diakritika v probramu nas čtení ebooks.