Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení zvuku - prosím pěkně o radu, děkuji.

Dobré odpoledne, mám takový problém (dělalo mi to i na integ. zvuk kartě).

Hrávám online hry a potřebuji občas slyšet, ze které strany mi jde soupeř atp. Ovšem i když mi jde přímo z leva slyším, jakoby šel z prostřed tudíž nemůžu odhadnout. Prostě to sluchátka/bedny špatně vyobrazují. Dříve jsem to tak neměl, ale nevím co je špatně nastaveno. Dělá to ve všech hrát tudíž problém je ve Win nastavení.

Viz screen. screenzvuku.jpg Mám to vyrovnané obojí na max. a pokud dám jeden min, jeden max tak na bednách je to ok, hraje jen jedna, ovšem ve sluchátkách (kvalitních) zkoušel jsem to ve třech různých hraje zvuk zhruba jen o 40proc. slaběji z toho druhého ..

Prosím všechny o nějaké rady, které by pomohly k vyřešení mého problému.

Win Xp, (pouze skin w7)

Děkuji. Milan

Stolní stereofonní reproduktory. Bedny mám 2.1 (tam je to ok) pokud jednu stranu zeslabím, tak ji neslyším, ale v případě sluchátek se tohle neděje. Mám ted novou zvukovku (dělalo to i na integr., takže možnost špatné zvukovky odpadává) Díky