Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívá se mi procesor.

Dobrý den chtel jsem se zeptat proc se mi procesor přehřívá mam Chladič http://www.pcnetgroup.cz/zbozi/scythe-scnj-3000-ni nja-3-cpu-cooler-chladic-cpu/detail.aspx?p=z:18571 2 PC se se vypíná i když se v biosu divam na teplotu cca 2-3min vyčistil jsem ho od prachu a nic.
Změna předmětu, původně: pomooccc!!Přehřívá se procesor... Ještě jeden "pomoooccc" a utnu tě. (mif)

tento CPU s tímto chladičem nemůže mít 100stupnů..to je nesmysl. Nemáš přetaktováno? jediné co mě napadá je špatně kalkulující teplotní čidlo a to by znamenalo vadu CPU nebo desky. Až bude psát CPU 100 sáhni na ten chladič a měl by ses teda sakra spálit:-) ...pokud ne je určitě něco špatně.