Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva "antiviry"

Zdravim,

dneska jsem instaloval do PC antivir Eset Smart Security, ale jeste jsem tam nasel program Ad-Awarem, o kterym nic moc nevim. Tak potrebuju poradit, jestli se to bude mlatit, nebo to tam muzu nechat....?

Diky

Když si hlídáš traffic na síť, tak botnet uhlídáš. Já používám progámek, kterej v malým plovoucím okýnku ukazuje graficky provoz do sítě, up i down, takže mám neustálý přehled o tom, zda a jak PC komunikuje. Dobrý je to taky v tom, že vidím, zda se třeba streamovaný video opravdu načítá a jak rychle, protože to často ukazuje, že načítá a ono prdlačku, traffic stojí.
A ohledně vybrání účtu - snad každá solidní banka používá autorizační SMS.

Ano, autorizační SMS mám taky. Ale co když se platí platební kartou (VISA) někam do ciziny? To přece vůbec nemusí jít přes mojí banku.
Nebo máš na mysli nějakou autorizaci pomocí SMS bance, když se provádí transakce platební kartou "off line"? Což platba přes net je, "on line" transakce kartou je např. v bankomatu nebo u pumpy...