Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem outlook 2010 - maily se přijímají dvakrát- z každé sítě jednou

Nesetkal jste se někdo s následujícím problémem:

W7 a OUTLOOK2010 - pokud s notebookem "cestuju" mezi dvěma sítěma, v práci a doma, a v každé síti dám stáhnout maily, tak se mi stáhnou v každé síti jedenkrát, tj. ve výsledku je mám v outlooku 2x.

Dělá mi to na dvou notebookách s outlook 2010, další notebook s outlook 2007 tímto netrpí.

(všichni mají nastaveno, aby maily zůstávaly ve schránce 10dní)

Nezáleží na tom, v které síti ty maily stáhnu jako první, v druhé se zase stáhnou znovu.

Pokud jsem několik dní jen na jedné síti, vícekrát se nestáhnou.

Jak to vyřešit?

Dík, tenhle odkaz mi nějak unikl. Ale co jsem ho přečetl, není to přesně totéž, mě, pokud zůstanu několik dní jen v práci, tj. na jedné síti, tak maily se stáhnou jen jednou, podruhé se stáhnou jedině až při jiném internetovém připojení...nechápu.

Ale nějaké problémy tam microsoft asi má, však mě to s Outlook 2007 taky nedělá a nedělalo.

Holt nové verze programů microsoftu, to je vždycky sázka do loterie, vzpomeňme jen na nový formát souborů office2007, to bylo zpočátku vzrůšo.