Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složka thumbs na ploše

Zdravím, mám WIN 7 32bit a po zapnutí pc se mi na ploše vytvoří složka thumbs,zkoušel jsem ji i skrýt a objeví se vždy zase,stejně tak když ji smažu,po restartu se zase objeví,nevím co s tím :(

tak nikdy mi to nedělalo ikdyž sem dával obrázky na plochu...a jinak mývám na ploše jen koš,nic víc a když sem ji smazal tak v commandru mi po zobrazení skrytých ukátal thumbs.ini ale na ploše se jeví jako ikona složky