Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Office 2010

Když jsem si pořídil notebook (win 7), byli zde nainstalované 2007. Když jsem najel na start. byla tam ikona word 2007 ke které když jsem najel, objevily se poslední dokumenty. Bohužel při nainstalování excel 2010, tam sice ikona word 2010 je, ale když k ní najedu žádné dokumenty se mi nezobrazí. Je pro mě velmi obtížné dokumenty pořád hledat, protože je nemám uložené ve složce dokumenty, ale mám je ve vlastní složce počítače. (nedávno jsem míval ještě win 2000. jsem zvyklí vše dávat do vlastních složek.

Děkuji za odpověd

P.S. Omlouvám se za případné gramatické chyby.

Povedal by som, že je to normálne... Ukazuje Ti naposledy otvorené súbory.
A keďže si v tom novom 2010 ešte žiadny súbor neotvoril - nemá sa čo ukázať...

Dilema môže byť: či máš teraz 2007 aj 2010, či si najprv 2007 odinštaloval a potom nainštaloval 2010, alebo si preinštaloval 2007 - 2010...

Je pro mě velmi obtížné dokumenty pořád hledat, protože je nemám uložené ve složce dokumenty, ale mám je ve vlastní složce počítače.

toto ze je "velmi obtiazne" ? si robis prdel? ako potom nazves behacky po uradoch a ine otravne veci v zivote, ked par klikov mysou povazujes za velmi obtiazne?

ked to uz robis blbo, ze otvoris word a tam si davas otvorit subor, tak si to otvaraj dvojklikom z toho adresara.