Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba grafiky?

Zdravim borci. mám book Dell Vostro 1000 s parametrami :
AMD Athlon X2 Dual Core Processor TK-53 1,70Ghz
RAM : 1GB
VGA : ATI Mobility Readon X1150 320MB

Včera som brázdil internet a pri tom mi hrala hudba s youtube. Zrazu mi z ničoho nič nabehli na obrazovke modro biele pruhy zvislo, zvuk sa zastavil, bolo uplne ticho. Kontrolky ostali svietiť. Nechal som to tak 10 sek no nenastala žiadna zmena tak som PC surovo vypol a zapol znovu. PC normalne nabehlo bez problemov v grafike. zpol som Google chrom a asi po 5 sek. zrazu modra smrt a restart. PO reštarte notebook nabehol normalne len vybehla hláška ,, činnsot systemu sa obnovila po vážnej chybe" dal som neodoslať zapol FIFU a hral možno hodinku a notebook už išiel normalne. Aj teraz som ho zapol bezproblemov a všeko ide ok

Mohlo to byť len nejaky skrat vo WIn alebo aj nejaka važnejšia chyba? dakujem

WIndows mam XP home edition SP3

DAkujem za všetky rady a odpovede :)

Jak zobrazit protokoly událostí
# Klepněte na tlačítko Start a poté na příkaz Ovládací panely. Klepněte na odkaz Výkon a údržba, potom klepněte na odkaz Nástroje pro správu a pak poklepejte na položku Správa počítače. Nebo otevřete konzolu MMC obsahující modul snap-in Prohlížeč událostí.
# Ve stromové struktuře konzoly klepněte na položku Prohlížeč událostí.

Tam si tu danou chybu najdi,zřejmě bude v kritických a napiš sem pokud bude potřeba.