Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekaný,pomalý PC

Ahoj,mám doma stolní PC, a ten sme využívali před tak 3 ma rokama aktivně 3 lidi.(Já s bratrem hry,tata pracoval).PC je strašně pomalej+ často se sekne,nebo vypne,nebo se tam ukáže jen modrá obrazovka,a musí ho tata vypnout natvrdo.

během 3 let sme dostaly každý svůj pc,či ntb.. k ntb jsem dostal zdarma 4 vyčištění jakéhokoli pc..(registry,obecný pročištění atd...)

myslíte že by pomohlo zrychlit pc toto vyčištění,nebo aspon zabránit častému restartu a vypínaní?

Jak zabránit častému vypínaní?

Dikec :)

Další věc jsou technické parametry toho PC. Prostě nové programy na starém PC s nějakou malou RAM budou vždy pomalé. Takže v první řadě bych to vše smazal a přeinstaloval + vyfoukat prach. Když to nepomůže, zkusit si rozmyslet nějaký upgrade nebo koupi nového PC.

Tu niet co radiť. Jediná rada, zálohovať dokumenty, odstraniť partíciu, nová instalácia.

To PC bude vypadat jak komora na harampádí do krorej "odkladajú" traja ludia.
Systémom: otvorím dvere hodím to dnu, zavriem dvere, neupratuje nik.