Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NTB se sám zamyká

Ahoj, mám nový NTB s obchodu. NTB byl vystaven v obchodě a chráněný heslem. Musel jsem si zavolat do prodejny, aby mi dali heslo. Nyní jsem zjistil, že se sám NTB zamyká po cca jedné minutě. Nevíte, kde se to dá deaktivovat? Má WIN 7 Home Premium 64bit. V různých nastaveních jsem nic takového nenašel:-(

Ked si volal do predajne tak si sa mohol predsa rovno aj opytat ze kde to nieco nezname co tam oni aktivovali zas deaktivujes.
Vseobecne si pozri nastavenia sporica obrazovky (start - ovl.panely, personalizacia alebo jak to je v ceskom Win, a tam sporic. Vypni sporic alebo odskrtni nech nepyta heslo po sporici).