Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se zapinanim PC

Zdar, mam mensi problem. Nedavno jsem si koupil nove pc(zakl.deska,procesor,pamet,monitor,mechaniku...)
Vsechno jsem zapojil ale nastal problem. Pocitac nejde zapnout teda jde ale spatne. Kdyz zmacku tlacitko na bedne zapnout tak pc naskoci ale nenajede jenom bzuci. Musim to zapinat tak ze kdyz to bzuci tak vzadu na bedne musim rychle zmacknout hl.vypinac. Nemuzu mi neco spatne zapojene v F_panelu? Dik

Tak reknu to rovnou v takovyhlech vecech ja se moc nevyznam tak ti tady napisu co mam za pocitac i ten zdroj.

Zakl.desk: GIGABYTE H55M-S2 - intel socket 1156
Procesor: Intel core i3 (3.06Ghz)
Graficka karta: Ati Radeon HD 4800 series
Pamet: KINGSTON 4GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX XMP
Monitor: LG W2243S-PF 22" černý lesk

a tedka ten zdroj napisu ti sem vse co je na te krabici: FPS Group, Blue storm II, 500 Watt, atx12v v2.2,
Dual 12V output, high efficiency 85% atd..

Ten zdroj by mal stacit, ale moze byt nieco vadne (napr. aj ten zdroj) alebo si nieco zapojil blbo alebo si nieco nezapojil (napr. dodatocne napajanie do dosky apod). Alebo si pod doskou dal distancnu podlozku na blbe miesto a mas tam skrat, alebo X moznosti co moze byt blbo.
Vseobecne je dobre vybrat dosku na stol, a skusit to bez ostatnych zariadeni (bez HDD, bez dodatocnych PCi kariet apod). Overit ze su zapojene vsetky dodatocne napajania zo zdroja, skusit iny kabel zo zdroja do grafiky ak mas tych kablov viac. Ked to bude furt blbnut tak skusit iny zdroj (si pozicat z ineho PC na test)

P.S. skus aj iny 230V kabel (co ide zo zdroja do zasuvky v stene), resp. poriadne dotlacit do zdroja. A odpoj vsetky draty z front panela (aby sa vylucilo ze mas nieco blbo zapojene), nechaj len power button (resp. nemusis zapajat ani ten piny power buttona staci na sekundu spojit srubovakom alebo pinzetou to je stejne ako ked stlacis powerbutton)