Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadí urvaný pin na disku?

Dobrý večer

Mám takový problém vyndal sem disk z PC a dal ho do jineho PC poté sem ho vložil zpátky a začly se dít věci.Nejdřív to hodilo př bootu hlášku boot failure no system disk atd.. tedka mi zas nabiha do nekonečna windows xp logo a nic když chci do nouzoveho režmiu strašně douho to trvá než to nabehne a vubec je to cely nejaky pomaly hlavně mám podezření na to že jsem si všiml urvaneho PINu na disku ůže toto všechno zpusobovat urvany PIN na disku(IDE) děkuji za rychlou odpoved
Změna předmětu, původně: Prosím o pomoc nalehavé Další stupidní předmět. Že se vás dneska ale sešlo. (karel)

vyndal sem disk z PC a dal ho do jineho PC poté sem ho vložil zpátky a začly se dít věci

A proč jsi strkal systémový disk do jiného počítače? Co jsi tam s ním dělal? Obávám se, že urvaný pin (pokud je skutečně urvaný) není hlavní příčinou problému, ale že jsi rozdrbal operační systém.