Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení na internet

Dobrý den,
naformátoval jsem si na notebooku HDD a teď si nevím rady s připojením na internet. Asi je potřeba nainstalovat nějaké síťové rozhraní. Každopdáně potřeboval bych návod na to, jak se připojit a co mám udělat. Notebook je úplně prázdný a není v něm zatím nic.
Děkuju za rady

Nejlépe bude navštívit stránky výrobce a podle verze nainstalovaného OS stáhnout všechny, které tam budou... Minimálně ovladače chipsetu (základní desky), pokud chceš připojit na ten internet tak ovladače síťovky, jestli chceš něco slyšet, tak ovladače zvukovky, jestli chceš vidět v maximálním rozlišení a barvách tak ovladače grafiky a tak dále...