Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tento obrázek zdarma?

Ahojte, chci dát na web tento obrázek, je zdarma nebo né? Vpravo píšou zdarma a jsem v kategorii obrázky zdarma. Takže když ho dám na svůj web neporuším něco? Díky za odpovědi, nerozumím tomu.

Petra

A ten obrazok si mam nakreslit alebo si ho inak predstavit? Co tak sa spytat priamo prevadzkovatela stranok ak si si neni ista?
Inak co si myslis je moje auto dobre? Pisali, ze je dobre aj znamy mi povedal, ze je dobre tak je dobre aj podla teba?