Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkon zdroje

Dobrý den, jedná se o sestavu cpu AMD Athlon II X3 445, ddr3 2ghz, 2x hdd, 1x dvd rw a gk ati hd 5570, vše na desce ASROCK N68-GE3 UCC, na kalkolačce mi to vyhodilo 230 W, což se mi moc nezdá, poradí někdo výkon zdroje? Děkuji

V podstatě to s tím max. odběrem zmíněné sestavy cca odpovídá, nejde o nic - zvláště grafika - žravého. Např. nějaký levný fajn 400W (Seasonic, Corsair, Enermax) zdroj by měl v pohodě stačit. Pak už záleží na penězích a dalších preferencích na zdroj (účinnost, hlučnost atd.).