Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reklamace: Nefunguje příznak "Nový"

Prohlížím si kategorii pokec. V některých threadech jsou nové příspěvky, na seznamu thradů jsou označený příznakem "nový", upozorňuju, že seznam threadů mám čerstvě načtený, kliknu na dotyčný thread a u nových a ještě nepřečtených příspěvků už nikde příznak "nový" nevidím. Možná to dělá i v jiných kategoriích. Nevím.

Keď je celé vlákno úplne nové, nezobrazuje sa príznak "nový" pri jednotlivých príspevkoch.

Zobrazenie indikácie nových príspevkov funguje pomocou cookies (rovnako ako aj výber kategórií). Pretože sme sa presunuli na pc.poradna.net, tak si prehliadač nepamätá, čo si si pozeral na poradna.net/beta.

Ano to souhlasím, ale mě se ten příznak nezobrazuje/nezobrazoval ani když jsem opakovaně se díval na jedno vlákno po přesunutí. Postupně tam přibývaly příspěvky, na titulní stránce se zobrazoval příznak nový, ale příspěvky už značeny nebyly. Třeba v tom mojem threadu o tom, že lze přispívat do zamknutých threadů.
Nicméně v tomto threadu se mi již příznak nový zobrazil korektně.