Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chyba v php kódu? malý kvíz...

Chci si udělat malý kvíz...
Druhý soubor (b.php) mi ale nic nezobrazuje!

<form action="b.php" method="post" target="_blank">
  Kdo to byl Nero?<br/><br />
A) vypalovaci program <input type="radio" checked name="otazkajedna" value="A"><br />
B) cisar v Rime <input type="radio" name="otazkajedna" value="B"><br />
C) televizni moderator <input type="radio" name="otazkajedna" value="C"><br />
D) japonsky televizor <input type="radio" name="otazkajedna" value="D"><br />

<br />
<input type="submit" value="JIT DAL">

b.php

<html>
<body>

<?php
$pomoc = $_POST["$otazkajedna"];

echo $pomoc; ?>

</body>
</html>

ten prvni.php jeste jednou:

<html>
<body>

<form action="b.php" method="post" target="_blank">
  Kdo to byl Nero?<br/><br />
A) vypalovaci program <input type="radio" checked name="otazkajedna" value="A"><br />
B) cisar v Rime <input type="radio" name="otazkajedna" value="B"><br />
C) televizni moderator <input type="radio" name="otazkajedna" value="C"><br />
D) japonsky televizor <input type="radio" name="otazkajedna" value="D"><br />

<br />
<input type="submit" value="JITDAL">

</form>
</body>
</html>