Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komplexní zamrznutí PC

Dobrý den,

bude to týden co mě čas od času, nárazově, bez zjevné příčiny jednou za dva, tři dny zamrzne pc, ale takovým způsobem, že nereaguje ani restart bttn, ani dlouhé podržení on/off bttn!

Snažil jsem se něco o tom najít na googlu, ale jsem příliš velkej lenoch a po pár stránkách jsem to hledání vzdal a nic nenašel, takže pokud jste se někdy někdo s takovým problémem, kdy vám zamrzne pc a nejde naprosto nic, ani systémový restart setkali, tak zde napište čím to podle vás může být.

Díky moc :)

Ono pokud by se Ti povedlo, napsat alespoň při jaké činnosti, OS, zdroj a základní HW tak se dá přibližně něčím začít.
Ale protože jsi lenoch, tak musíš počkat až to zhebne komplet a dát opravit.