Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno c-cleaner a něměcké windows

ahoj,jen se chci zeptat,jestli mohu použít na německé windows c-cleaner na vyčištění pc.Jestli nastavení win je stejné jako české.Omlouvám se za hloupý dotaz,myslím,že to bude stejný,ale chci mít jistotu než mi to vymaže něco jinýho :-) Je to na firemní pc,tak by to bylo docela nepříjemný.Díky M.Ps:a ještě mi napadl spyware terminátor.Obojí tam chci dávat v češtině.Díky M.

je to pc mého kamaráda.Má ho z firmy,má to už dost zpomalený,ptal se mě jestli bych se mu na to nepodíval.Doma můj pc udržuju v kondici právě těmahle prográmkama,tak jsem se chtěl zeptat jestli to bude fungovat i tam.It je mimo,protože je v Německu,jedná se jen o to,abych to jen opravdu vyčistil,a možná snad trošku zrychlil.Kouknu se ještě co je zapnutý po startu,prý se to i dlouho načítá.CCa prý 5 minut.Zkusím tohle,víc s tím neudělám,potom ať si to opravdu odveze tomu svému IT.Díky M.

Hlavně to s čištěním nepřežeň,udělej zálohu registrů na flashku,a použij jenom CCleaner a spyware terminátor + online antivir.. potom můžeš skusit defragmentovat disk nebo tak,ale probuh hlavně ne Advanced system care,nebo tuneup,tyto programy POSEROU PC ! (vlastní skušenost)

ahoj,mám hotovo,pc běhá docela slušně rychle,našlo to nějaký spyware,po startu jsem nevypínal nic,c-cleaner vypadá,že taky nezničil nic navíc :-)Jen se ještě zeptám trošku mimo.Jak často lze používat ten c-cleaner?To chci jen ohledně mého domácího pc,abych nemusel čistit ručně.Někde jsem četl nebo slyšel názor,že to ničí disk.Je to pravda?Nebo ho mohu občas použít bez obav?A jestli občas jo,tak to znamená jak často?Díky M.