Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Je toto postačujicí zdroj?

Mám tento zdroj:

zdroj CHIEFTEC zdroj ANP-355A12 355W, akt. PFC, 12cm fan

Tuto základní desku:

zákl.deska MSI 760GTM-P33, s.AM2+, AMD760G+, 2DDRII, 2PCI, GLAN, uATX

Tento procesor:

procesor AMD Athlon II DualCore X2 240 2.8GHz, 2MB, socket AM3, 65W, BOX

A 4Gb RAM

Chtěl bych dát novou grafiku a to tuto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7267 3

A má první otázka zní je postačující zdroj?
Půjde do této základní desky?
Stačil by zdroj ještě na lepší grafiku?

Případně poraďte grafiku tak do 2000Kč.i za cenu lepšího zdroje

Díky za odpovědi

Přesně tak. Vlezeš-li do pajšlu, snadno determinuješ pouze ty nejkvalitnější kapacity, o provedení PS /a pečlivosti osazení, v neposlední řadě namazání velikých chladičů (což bývá u konkurence sci-fi)/ nelze pochybovat. Pomalé čtrnáctky ventry taky nejsou běžné.