Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mailová adresa-zjištění majitele

Zdravím.Mé kamarádce chodí výhružné a urážlivé maily.Jde a pokud ano zjistit majitel adresy?Nebo nějak jinak odtajnit?Skype a jiné už jsme zkoušely.Filtr pošty nastavily.Ale tady jde o docela vážnou věc a proto by bylo potřeba identifikovat toho škůdce.Díky Dáša

Neviem teda, ak by každú ludskú závisť a neprajnosť prejavenú písomne, SMS-kou alebo e-mailom mala riešiť policia ......
Byť policajtom, tak osobu co príde podať toto závažné oznámenie, skontrolujem prv, či má u seba platné doklady a ak nie, pokutu má v maximálnej výške. .... Ahoj

Trápne.

Každý to pozná z detstva, Žalobníčkov a ich neustále sťažovanie sa.

Treba rozlisovat banality od obtazujuceho stalkingu. Napriklad na inych forach, ci hrach sme riesili vyhrazanie sa fyzickou likvidaciou okamzitym permbanom, hoci bolo jasne, ze sa vyhraza 14 rocny fracek, co by mal dostat len pozausi, ale taketo veci sa maju utinat uz v zarodku. Je to ako ked niekto zavola, ze je tu bomba, hoci vsetci vieme, ze tam ziadna nie je musi tam prist pyrotechnik so psom. Pre istotu.
Ludia zneuzivaju anonymitu na internete, davaju volnost svojim ubiednenym egam a rastu im tu nielen kridla, ale aj ega (v reale vacsinou velmi malicke). Mam xy skusenosti, ze najvacsi krikluni na forach a chatoch boli v reale vacsinou mensi mladenci, s nie najcistejsou pletou, co sedeli cely cas v kute a ich prejav bol viac ako mizivi.
Takze pokial ti niekto vynada v maily do kamaratov na 5 tak sa treba pousmiat, pokial je tam uz nieco o rodine a fyzickej likvidacii tak jednoznacne policia.
Inak naposledy som zariadil permban jednemu chudakovi na gladiatuse, co do toho popchal kopec prachov a tak o ne prisiel a potom mi jeho kamarati vypisovali, aby som si dal pozor, vraj je to byvaly vojak, bol na kadejakych misiach a teraz po mne pojde. A tak sa kazdy den zobudzam s tym, ze snad dnes konecne pride (moje udaje som mu dal k dispozicii) a on furt nechodi a nechodi...asi sedi v krcme a premysla, ci ma zrazi kamionom alebo zastreli armadnou vzduchovkou cez ulicu.