Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook a zvuk

Mám ntb MSI EX630x a když napojím na NTB domácí kino pres aux 2 na jack 3,5mm tak jemně bzučí je to vinna nabíjení když odpojím nabíječku bzučící protivný zvuk zmizi stím asi nic nenadělám že?

Tvoj problem je zemna slucka. Pomoze stejna zasuvka pre NB a kino, alebo hrubsi kabel, alebo odpojenie TV a inych veci (spolocne anteny apod) od kina.
U kvalitnych domacich kin je idealne pouzivat prepojenie pomocou optickeho SPDIF (ak to tvoje domace kino a zvukovka podporuje).

Budu oponovat, příteli. Problémem není zemní smyčka, ale nekvalitní (nedostatečně filtrovaný/vyhlazený) napájecí zdroj. Acer, Asus - klasika. Jednou (opravdu jen jednou, na ostatních notesech si to dělali useři sami dle mého doporučení) jsem to řešil a vyřešil rozpitváním DC hadice a vřazením 2G + 100n kondu. Od té chvíle klid po pěšině.

??? Napatia v NB sa nepouzivaju priamo zo zdroja ale su tam na vsetko DC-DC menice ktorym je nejake vyhladenie srdecne ukradnute... Jedine ze by inzinieri v Aceri a spol boli uplne prasteny na hlavu tak ano, samozrejme je to mozne, ja sa acerom a spol vyhybam tak neviem :)

jaj "bzuci" a nie brumi. Tak ano bzukot typu "cvrlikanie" (nie brum) je rusenie od zdrojov a menicov alebo nepouzitych vstupov zvukovky (vypnut v mixeri), ano v pripade bzukotu si moc nepomoze, jedine co ma napada bez pitvania je dat hlasitost v PC na maximum, a na domacom kine potom patricne hlasitost znizit.

Nie dogma ale moznost (ked uz pisem tak pisem vsetky moznosti, aj tie nepravdepodobne, nech si z toho vybere :) Co ma vzdy vie pobavit je ked v mixeri je defaultne polovica zariadeni skrytych (t.j. nie su tam) a treba ich odkryt niekde v menu (zavisi od zvukovky). Ale mozno vo Viste a W7 to uz je inac tam MS tieto veci nejak pomenil.