Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupit iPad nebo Samsung Galaxy TAB

Zajímalo by mě co bych měl koupit, vaše názory na uvedené výrobky a připomínky.
Samsung je podle mého o něco málo lepší...ale má menší display a méně her.
iPad má spoustu her a dají se dokupovat na AppleStore, kde se dá zadarmo sehnat skype, icq atd...
Nevím co si mám koupit a žádám o rady...předem děkuju :)

zajdi do krámu si to ošahat a kup si něco, získáš zkušenosti, zjistíš, jestli to splnilo tvé očekávání a to bez přímé konfrontace s realitou nikdy nezískáš, pokud splní očekávání není co řešit, v opačném případě to prodáš a nic takového nebudeš chtít nebo si koupíš zase něco jiného, ale ty prvotní zkušenosti už budeš mít a další nákup bude o něčem jiném! Tady ti jen vaříme vodu, rozhodnutí je jen na tobě.