Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ramky..

Ahooj , mám ramky 2X DDR2-533 512MB , a kamos mi dal dalsi ramku DDR2-600něco 1GB , a kdys dam vsechny do PC tak se mi nenacte windows , ale kdys tam necham jen tu 1gb nebo ty dve 512 mb tak to jde , nevíte jak mam udelat aby mi šly všechny?

Napisat sem jaku mas presne zakl.dosku a jake mas presne moduly (oznacenie z nalepiek). DDR2-600něco neexistuje.

V BIOSe si vypni dualchannel a skus to tak. A tiez neni jedno co strcis do ktoreho slotu, vid navod k zakl.doske jake su odporucane kombinacie modulov v slotoch alebo skus dat tu 1GB do slotu najblizsie k CPU, alebo druha moznost 2x512 das k slotom najblizsie k CPU a tu 1GB do dalsieho slotu v poradi.

P.S. a tiez moze byt 1GB RAM modul vadny/odpaleny/poskodeny, hlavne ak niekto capal po konektoroch prstami.