Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV karta v PC

Mám tento problém. V PC mám TV kartu WinFast DVT2000H/DVB-T/Analog/PCI a do nedávna mi stačilo občas sledovat
analog.programy. Nyní i u nás jde bez problémů digitál a tak jsem chtěl kartu přeladit na digitální signál.
Bohužel mi to nefungovalo a ani to už nešlo vrátit zpět na analog. Musel jsem program odinstalovat a zpět nainstalovat,aby mi šel aspoň analog ( nedávno přestala vysílat ČT2 ).Můžete mi prosím někdo poradit - postup, jak nastavit a naladit digitální vysílání. V anténě problém nebude,neboť u dětí v pokoji mi to na telce jde a PC bych
chtěl i tu anténu použít.
Předem moc díky

A testoval si to PC u deti v pokoji? Lebo s DVB-T je to tak ze v jednom pokoji signal je, a v druhom pokoji (resp. kludne aj o 10cm vedla) signal neni :) Resp. on tam signal je ale ak je deformovany odrazmi a digital ma hranicu kvality signalu pod ktorou proste sekne a obraz zmizne.

Skus najnovsie ovladace (stranky vyrobcu tej karty) predpokladam ze www.leadtek.com
Malo by to byt jednoduche tusim navolit si spravne krajinu (CR) a dat vyhladavat programy ale neviem teraz zhlavy