Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký HDD do boxu ?

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu s výběrem HDD do Boxu , box jsem dostal jako dárek a už jsem si vybral i HDD ale nevím zda mi bude fungovat v boxu, protože box má připojení sata a HDD sata II, moc o tom nevim tak bych potreboval poradit . Dekuji za pomoc

Box
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 06000000Y5U&Search=HDD%20Box&SearchType=1

Vybrané HDD :
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7H1TZ1U2N9R

Nevím jak je to u Seagatů jesti se režim sata dá přepnout a jestli jumperem nebo přes počítač se sataII a software /v boxu bys to nepřepl/, u WD se režim na SATA 1 přepíná jumperem.Takže bych volil WD a pokud by nejel tak přepnout režim =sežeň sdi ještě jumper.Nebral bych green edici WD.

Ja naopak vsade do externych boxov davam greeny. Kde sa nevyzaduje velky vykon, nizka energeticka narocnost a pristupuje sa k disku v nepravidelnych intervaloch tak jednoznacne green.
A boxy byvaju casto oznacene ako sata a pritom podporuju aj sataII, cize pozrel by som sa radsej na stranke vyrobcu, ci nebol len predajca lenivy oznacit box ako sata I/II