Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dá se ve Visual Studio 2010 zapnout inkrementální building pro C#?

Zdrar,
zřejmě otázka na zdejší C# guru...:-)

Představoval bych si to jako v Eclipse, zmáčknu save a automaticky se mi buildnou změny. Podporuje VS něco jako "hot code replace"? Typicky: Mám aplikaci v debugu, dopíšu nějaký kód, dám save a debuguju dál s těmito změnami.

Díky za odpovědi.

Takže to uzavřeme.

Shrnutí:
- Inkrementální build jako v Eclipse ve VS2010 není.
- obdoba Hot Code Replace ve VS2010 (Edit and Continue) je a funguje. Vlastnoručně odzkoušeno.

Děkuli losovi za tip na funkci "Set Next Statement", super věc. :beer: Doufám, že bude co nevidět i v Eclipse...:-)