Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zakladní deska a zdroj

Dobrý den,
skoušel jsem zapojit můj starý zdroj který ma 700w na kamaráduv starý PC (s P4 3,2Ghz, 2Ghz RAM) ale po zapojení nenajel a byl jen černej obraz nevi někdo co jsem udělal špatně? (zdroj je funkční)
potřebuji ten zdroj na tom PC rozjet(jiný zdroj nemám), abychom mohl napojit mou starou grafiku GEFORCE 8800GTS(tu jsem zatim neskoušel zapojit)
děkuji za jakou koliv pomoc

Nejspíš zapomněl přídavné napájení u procesoru- kostka 4piony nebo 8pin. V horším případě popletl napájení do grafické karty s tím co přídavným napájením. Pokud sebou větřáky jen cukly nebo zdroj zasyčel /jak to popsat/ měli ste tam zkrat.

to by mohlo být ono nevim co všechno bylo zapojeno a u zdroje (u toho 700w) kromně toho 20+4pin jsou ještě 4pin a 6pin, to nevim jestly měl zapojené, a tu grafiku 8800gts jsem ještě nezkoušel, jen tu starou(radeon x300 128MB, ktera je v tom P4).