Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber graficke karty

Zdravim, potreboval bych poradit, jakou grafickou kartu bych si mel sehnat, aby byla z hlediska herniho vykonu +- na stejne urovni s touto sestavou (na dostacujici AA a AF,rozliseni 1280x1024, ale abych se vesel do 400W zdroje)

CPU: AMD Athlon 3500+@3800+ (2200@2420), Orleans AM2
MB: MSI K9VGM-V
RAM: Zeppelin DDR2 667MHz 2X512MB Dual Channel, planovany up na 2x1GB 800MHz.

Tušíš aspoň přibližně, co máš za zdroj? Herní dělo to snad být nemá, spíš napiš, co si od té grafiky slibuješ. S čím chceš tu novou grafiku srovnávat, se základní deskou MSI K9VGM-V? Víc než nějakou levnou ATI do toho nemá smysl dávat.

Jo presne mam Huntkey 400W, na 12V mam dohromady 29A, kdyz bude nutne, juknu se do bedny na tabulku amperazi. Nehodlam na tom hrat nejnovejsi hry. Berte do okruhu i grafiky co uz nejsou v prodeji, mam kamose v servisu a nabizel mi treba pouzitou gf8800gt 512 za 800Kc (i kdyz by se to desne plahocilo za CPU).