Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém ze serverem mcu.cz

Dobrý den
Mám problém z tímto serverem MCU.CZ nejdou zobrazovat jeho stránky hlavního admina jsem se ptal a on mě napsal že nemají žádné výpadky tak asi bude problém někde u mne co všechno může být u mne špatně? díky

Máš své odpovědi. Lock. (mif)

ff3.6, ie7, opera - mcu.cz sice nabíhá trochu zdechle, ale naběhne.
používáš nějaký převelice přechytrý antivirový internetový balík? to buď rád že ti vůbec fungují nějaké internetové stránky.
používáš nějaké vychytralé blokovátko obsahu? zkus to v nějakém profilu/prohlížeči bez něj.

firefox -p

ti dovolí vytvořit další uživatelský profil pro firefox, v něm spustit www.mcu.cz

jestli nemáš jiný uživatelský účet ve windows, vytvoř ho v ovládacích panelech. odhlásit se z win, přihlásit pod novým jménem, tam vyzkoušet tu stránku.

hosts soubor (v různých verzích win se může schovávat různě):

notepad C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

start - spustit - cmd.exe:

ipconfig -all

..ti dává smysl? dns je v pořádku?

cesta k hosts souboru: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
zobrazení hosts souboru:

notepad C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

co na tom pořád nechápeš?

když ti nejde zobrazit web mcu.cz, a všem ostatním to jde, můžeš mít omylem nastavený dns server neschopného providera - vidíš ve výpisu ipconfig ...
...nebo můžeš mít poškozené soubory cookies či historie. buď zkusíš vyčistit tyto soubory v nastavení prohlížeče, nebo zkusíš jiný prohlížeč/jiný profil prohlížeče/jiného uživatele ve windows=jiný profil. co jsi zatím zkusil?

To bych kdybych to zveřejnil tak bych na sebe napráskal hodně informací, ale podle mne po kontrole tak je to v pořádku. Jiná věc potřeboval bych nějaký univerzální odinstalator který umí programy které nemají vlastní aby je mohl kompletně odinstalovat? díky

To bych kdybych to zveřejnil tak bych na sebe napráskal hodně informací

jistě. zrovna ty zajímáš fbi a cia ze všeho na světě nejvíc.
řeš si to se svým providerem sám, škoda času ostatních lidí.
ostatně když je všechno podle tebe v pořádku, nemáš problém a píšeš sem jen protože se nudíš.

v nastavení nefunkční dns to nebude, tracert tě dovede až na ten web, kde jak píšeš ti stránku neukáže žádný prohlížeč.
tím pádem nemá cenu mazat cookies a historii všech prohlížečů - u jediného by to byl správný postup.
obsah hosts souboru jsi sem nedal, možná mají na začátku webu automatické přihlášení a tobě se povedlo něco zablokovat. nebo to blokuje vychytralý antivir.
máte v domácnosti jiný pc, který jsi zatím nespravoval? ten zkus. výsledek sem psát nemusíš, po tvých komentářích mě už nezajímá.