Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spuštění této aplikace se nezdařilo protože její souběžná konfigurace není správná

Zdravím, mám problém při instalaci, resp. prvním spustění Avastu. Pokaždé mi to vyhodí tuto chybovou hlášku: "Spuštění této aplikace se nezdařilo protože její souběžná konfigurace není správná. Podrobnosti naleznete v protokolu událostí aplikace". Kde vlastně najdu ten protokol událostí a jak mám postupovat? Díky

Našel jsem protokol aplikací. Je tam toto zdůvodnění : "Microsoft.VC90.MFC,processorArchitecture="x86",pu blicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",versi on="9.0.21022.8" nelze najít. Podrobnější diagnostické údaje získáte pomocí programu sxstrace.exe." Co s tím?

konina. :-D

nainstalovat toto:

[5189-redist-jpg]

hledej "redist", jednotlivé balíky instaluj a pak spustit win update pro aktualizace, stahuj 32bit verze (bo "Microsoft.VC90.MFC,processorArchitecture="x86",), pokud vlastníš 64 bit os, tak stáhni i 64bit verze redist.

trasovat vzdáleně sxs ti nemůžu a není to trivka.

edit// pro případné hledající: assembly name vc++ dlls
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms235624.a spx

redist 2005
redist 2008
volitelně redist 2010
--
na ostatní poženeš win update, pokud u jakéhokoliv redistu vidíš 64bit i 32bit verzi a ty máš 64bit verzi- instaluješ obě verze.

co je tučný- hledáš.
ano, má hledat cenu staré knihovny, jinak s tím programem neuděláš nic- systém ho z manifestu nemá kam trasovat- edit// jestli to má vůbec manifest.

můžeš taky napsat na avast, že je rok 2011