Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se zvukem

Zdravím všechny,potřebuji poradit se zvukem,vyměnil jsem základovku a procesor ale zvuk se mi moc nezdá,před výměnou jsem měl Realtek a ten byl perfekní jak hudba tak hry.Po výměně je zvuková karta VIA HD Audio deck a to je dost nanic,hudba paráda ale hry jsou ozvučeny bídně oproti Realteku.Potichá chůze nebo zvuk křovin,
chůze ve vodě atd.Výbuchy jsou moc hlučné oproti zminovaným zvukům tak jestli mi někdo může poradit jak nastavit zvuk aby ve hrách šlo krásně slyšet anž bych musel vždy zvuk stlumit u výbušné scény.Kdyby někdo mi moh napsat jak je s touto zvukovku spokojen byl bych rád díky.

Repro mám Genius Home theater 6000,skoušel jsem i různé prostředí ale výšky jsou opravdu hodně tlumené i když basy sundám úplně dolů,bohužel u her tyto vysoké tony jsou duležité kvůli prožitku ale jak jse psal u Realteku nebyl problém tam naopak výšky bylo třeba krotit.