Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ovladač k tiskárně

zdar, snažím se nainstalovat ovladač k tiskárně a píše mi to chybu 0x00003b01, což jak jsem si našel nejspíš znamená ERROR_MUI_FILE_NOT_LOADED - The resource loader cache does not have a loaded MUI entry.

mám windows 7 a tiskárnu hp deskjet 3325, která má nejbližší ovladač 3600 dostupný z windows update.

Díky za pomoc.

Ondra

stáhnout mi právě nejde, když jdu na hp.cz, tam zadám, že chci tiskárnu 3325, pak zadám svůj systém win. 7, tak mě to navede na průvodce instalace nové tiskárny (přidat tiskárnu atd.) a když se pustím do té instalace, tak mi vyběhne ta chyba, co jsem psal.

Právě nemůžu sehnat ovladač k té tiskárně pro win. 7 ke stažení...

Díky.

Bohužel vždycky budeš muset odstranit zbytky ovladačů
po neúspěšném pokusu o instalaci, třeba si to opomenul
a na tom to může váznout. Přečti návod k tiskárně,
obvykle je třeba ovladače tiskárny nainstalovat napřed bez
připojení k PC, až na výzvu. Jinak se budeš mordovat do bezvědomí.

jinak admin. mod je můj uživatelský mod, když jsem si při instalaci win nevytvářel admin.?

samozřejmě. windows jsou tak retardované, že ti kromě administratora nutí založit ještě další účet správce, a ještě tomu říkají "zabezpečení".

zkus spustit v okně příkazového řádku (cmd.exe) toto:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

nastav: zobrazit-skrytá zařízení, a jestli uvidíš starou tiskárnu, odeber.