Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování windows XP

ahoj mám problém přeinstaloval jsem něco na tátův notebook a on to nechtěl a řekl že mu mám přeinstalovat protože to co jsem tam nainstaloval nejde odinstalovat, jeho notebook má windows XP a já to nikdy dříve nedělal a proto plssssssss. poradte nějakou stránku kde bych zjistil popis jak se windows XP instaluje.
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Jak to tu tak čtu tak by bylo lepší to přenechat odborníkům. Pokud se tě povede nainstalovat Windows a přijde řada na ovladače tak určitě budeš v (_!_).
Pokud máš Recovery DVD nebo skrytou partition tak je instalace sranda. Ale pokud to nemáš a máš klasický CD Windows tak to radši někomu svěř.