Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porblém s RAM v duálu

Koupil jsme si dvě RAMky GEIL (DIMM1: GeIL CL3-4-4-DDR 400 1 GB PC3200 DDR SDRAM (3.0-4-4-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-7 @ 166 MHz) (2.0-3-3-6 @ 133 MHz)) v duál balení. Windows naběhne v pořádku. Vše mi hlásí, že je vše v pořádku. Bios načte 2GB paměti.

Jenže, když spustím něco náročnějšího, tak po chvilce se ozve takové hlasité "K". Všechno se sekne. Myš zhasne. Klávesnice nereaguje. ...prostě to musím restartovat.

když tam dám jen jednu paměť, tak vše běží OK.

Zkoušel jsem aktualizaci BIOSU. Nepomohla.

Možná, že ale je něco v biosu špatně nastavený, ale opravdu nevím co by to mohlo být.

Jinak:
Typ CPU Intel Pentium 4, 2666 MHz
ATI Radeon HD 4600 Series (1024 MB)

Děkuji, za jakýkoliv tip!!!

CPU-Z

General
Type - DDR
Size - 2048 MBytes

Timings
DRAM Frequency - 166,6 MHz
FSB:DRAM - 4:5
CAS Latenci (CL) - 2.0 clocks
RAS to CAS Delay (trCD) - 3 clocks
RAS Precharge (tRP) - 7 clocks
DRAM Time (tRAS) - 16 clocks

to je výpis z toho CPU-Z

Jinak moc nevím, jak to mám v tom biosu zvýšit. Mám poslat screen? Omlouvám se, že to nemůžu najít, jak se to dělá....