Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po instalaci ovladače GPu zčernal display....

Dobrý den, před chvílí jsem si instaloval na notebooku nové cataysty na mojí GPU ATI Mobility Radeon HD 5650a po chvíli instalace mi zčernal display a už nejméně 15 min se necher rozsvítit... noťas běží... hudba co mi hrála hraje a dá se i zkratkovejma klávesama pozastavit a tak....
prosím byl by tu někdo tak hodnej a poradil mi?? je to akutní..... mockrát děkuji... Pavel

tak jsem to vyřešil jak mi bylo porazeno.... tvrdé vypmutí...nouzový režim...správce zařízení a tam na GPu vrátit změny ovladače...

Proto Vás ještě poprosím... kde bych sehnal správné ovladače?,