Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekana mozilla

Dobry den, mam uz docela zasekany tetnto prohlizec, nejspis neustalym pouzivanim. Necha se nejak vycistit (opravit), aniz bych prisel o ulozena hesla a zalozky? Diky za odpovedi

A ještě je možnost smazat všechny historie stahování a podobné a můžeš zkusit speedyfox.
Nejsem schopen ho posoudit z hlediska funkčnosti a event. placebo efektu(já i pc jsme pomalí normálně), ale při vyzkoušení mi nic nezbořil.
Vypnout firefox, spustit speedy a chvilku počkat. Třeba si stopni čas startu před a po.