Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzani PC

Ahojte potrebuju poradit. Kdyz na pc nepracuju a necham ho uplne v klidu stane se mi ze po nekolika minutach pc zamrzne a nelze nic jineho delat nez ho restartovat. Nevim co s tim. Budu vdecny za kazdou radu. Dekuji.

eurocase je shit, trochu s tím může souviset.
úsporný režim nastavení - viz ovládací panely - možnosti napájení
je možné že při přechodu do úsporného režimu si ovládání ze systému přes desku 100% nerozumí se zdrojem.
jiným důvodem může být nainstalovaný přemoudřelý antivir, nebo indexace vyvolaná bůhvíkterým programem, která se zkouší spouštět v klidu když není pc vytížen, jenže není s čímsi kompatibilní.
obě chyby by mohly být vidět v prohlížeči událostí: eventvwr.msc (aplikace, systém).

úsporný režim prý nevedeš - chceš říct že ti při nečinnosti nikdy nevypne monitor? a pokud jo stejně vždy jede procesor na plný výkon? no třeba to tak opravdu máš, možná máš i starý at zdroj, proč ne.

v prohlížeči událostí je upozornění, ale jaké je tajné, tak bůh ví s čím to souvisí.

jestli se ti po nějaké době klidu spouští nějaká aplikace (indexování nera, office, nesmyslně nastavená kontrola antiviru) jsi taky nenapsal.

nicméně pokud se ti to stalo poprvé po dvou letech, moc dlouho bych se tím nezabýval - když se to nebude opakovat.