Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno rozdeleni iso souboru

cs mam hru treba cod black ops ma cca 8gb a chci si ji vypalit ale dvd+r dl jsou docela drahy tak ze bych to chtel vypalit na dvd+r je nejaky zpusob jak to iso rozdelit?treba na dvd1 a dvd2 abych to pak mohl naistalovat?dik

divil bych se kdyby se zrovna COD Black Ops distribuovalo v ISO souboru

jinak jak jiz bylo receno, bud rozdelit rarem to ISO nebo vypalit na DVDR DL. Drahy 24Kc je drahy ??? Normalni DVD 8Kc, dvojnasobna velikost 16Kc -> 24Kc, to je fakt takovej rozdil. ::)