Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedaří se mi rozběhat druhý parametr v adrese (php)

Hezký večer,
už jsem vyčerpala všechny svoje znalosti a článků na toto téma je méně než šafránu :-/
Dynamické stránky s jedním parametrem jsou jednoduché, ovšem stále nemohu zobrazit obsah druhého parametru, pokusná ukázka tady.
Když kliknu na jakoukoli položku v menu, ukáže se mi správně následující stránka. Jenomže tuto následující už nerozkliknu, používám tento kód:

<?php
if (isset($_GET['str']) && preg_match('/^[a-z0-9_\-]+$/', $_GET['str']))  {
    include file_exists("../pokus/{$_GET['str']}.php") == true ?
    dirname(__FILE__)."/{$_GET['str']}.php" :
    dirname(__FILE__)."/404.php";
    } else  {
    include dirname(__FILE__)."/uvod.php";
    }

if(isset($_GET['vyber']))  {
$vloz = array ('druh1', 'druh2', 'druh3', 'druh4', 'druh5');
    if (in_array($_GET['vyber'], $vloz))    {
    include ('../pokus/'. $_GET['vyber'] . '.php');
    }
?>

Vůbec nechápu, proč se mi nezobrazuje obsah po kliknutí na "jablka", "hrušky" ...
V souboru druh1.php mám uložen text pro jablka, v souboru druh.2php text pro hrusky ... atd. Veškeré soubory mám uloženy ve složce "pokus".
Přijde mi velmi zvláštní, že v adrese se sice správně zobrazí obě proměnné, leč stránka zůstává holá a prázdná.
Budu moc vděčná, když mi někdo poradí, kde dělám chybu, už nad tím sedím čtvrtý den a výsledek žádný :-):.(
Děkuji moc předem!!

Děkuji za odpověď.
No já jsem přesvědčena, že hrusky hledám v poli

$vloz = array ('druh1', 'druh2', 'druh3', 'druh4', 'druh5');

ne? A odkazuji se na ně přes prvek asociativního pole $_GET['vyber']...

Hurááá!!
Přejmenovala jsem "druh1.php" na "jablka.php" atd. a už to CHODÍ, zatím na localhostu :)):-D
Posílám Ti virtuální pusu a strašně moc děkuju, taková blbost to byla, sypu si popel na hlavu. Konečně mohu pokračovat dál.
Hezký večer!