Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky PC z techto 2 kandidatu?

Ahoj,

tak jsem si finalne vybral novy stolni pocitac. Jelikoz se nevyznam v HW, tak bych si nerad PC sestavoval sam. Investovat chci max 30 000 Kc a PC by mel slouzit snad na vse. od psani ve wordu, pres server s php+mysql databazi, take na hrani her, upravu fotek az po hrani her.

Moji kandidati jsou tito:
acer-aspire-m5811-d189592.htm
http://www.alza.cz/hp-pavilion-elite-hpe-430cs-d19 2968.htm#popis

jeden ma procesor i5 a doruhy i7. co jsem koukal, nejsou v tom podstatne rozdily a nekde dokonce vysla i5ka lepe. ten s procesorem i5 ma dle testu lepsi graf. kartu.

Co myslite? jaky z nich koupit? A nebo nejaky jiny do cenove hladiny 30 000Kc?

Dekuji za tipy

zase ale mas jistotu, ze ti to bude fungovat na rozdil od Sandy bridge. ;-) Vim, namitnes, ze kvuli jedne chybe, ktera zasahuje pouze 2 porty SATA, se az tak nic nedeje, ale osobne si kupovat neco, o cem vim, ze je to zmetek ....
bud at pocka na novou revizi nebo opravdu snad radeji to i7 od tom.wina. :-)

je tam i7 960, coz je to same, akorat na vyssi frekvenci. Reknu ti to takhle, vubec o tom nedebatuj, Sandy bridge je podstatne vykonnejsi za mensi penize, jedine co je problem je ta chyba na SATA, pokud tam neni jeste nejaka jina, urcite bych vyckal na novou revizi.