Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úplnost počítačové sestavy

Dobrý den,

jeden hodný návštěvník PC poradny mi poradil s výběrem počítače, který bude levný a zároveň zvládne nejnovější hry. Pro jistotu bych se chtěl ale ještě zeptat, zda-li je sestava úplná a může být technikem složena.

Odkaz na počítačovou sestavu je zde.

Děkuji, s pozdravem Redworker.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Když si projdeš ty sestavy, které nabízí přímo Alfa Computer, tak najdeš ve stejné cenové relaci už hotové sestavy, se zárukou odborného výběru. Viz Sestavy Alfacomputer Docela se mi zamlouvá ta sestava ALFA RS Top.

Líbí se mi možnost mít OS na rychlém disku Kingston 64GB SSD Now V100 (cca 2500.- Kč). Dual nebo quad CPU asi nebude to podstatné, pokud nehodláš startovat raketu někam k Marsu. :-)