Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaheslování obsahu webu, PHP

Dobry den,
jakym stylem mam naprogramovat zaheslovani obsahu webu-dokeumenty. Textovy obsah delam takto:
vyzvu do input type text k zadani hesla, zobrazi se po odeslani hesla obsah webu (podminka if-else).
jak ale na dokumenty? aby je nezaindexoval robot vyhledavace a nedal normal pres ten vyhledavac ke stazeni...

ty brdo tohle se mi zda lepsi (prece jen prvni rada- tam kdyz znam url, tak se tam dostanu, to nechci). Jenomze vyvstava otazka, jak pridam tu osobu (ucet) na beznem hostingu, pokud nemam pristup ke konzoli toho web serveru? Vytvorit ten .httpasswd rucne? Jak zasifruji heslo DES algoritmem?