Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaheslovaný externí disk

Mám nově windowsy 7 a ze stareho pocitace s XPckama mi zbyl disk. Kdyz ho pripojim pres USB k pocitaci, nemám opravneni pro praci s daty. Na disku bylo heslo které vím ale nevím jak ho zrušit.
Předem díky za rady

není tam heslo přes žádný software.. normálně na starem pocitaci jsem mel uzivatelsky ucet s heslem.. a ted se k nemu nemuzu dostat. data vidím jen 'nejsem oprávněn' je vyuzivat. (mel jsem este druhy ucet-bez hesla, k nemu pristup mám)

Zkoušel jsi v Počítač - pravý klik na diskovou jednotku - Vlastnosti - Zabezpečení - nastavit oprávnění?