Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypalování DVD

Chtěl bych Vás požádat o specifikaci minimální sestavy, kde lze bez problémů vypalovat DVD. Např. v manuálu LG mechanik se v požadavcích na HW uvádí P4 2,4 GHz a 512 MB RAM, což je samozřejmě hodně nadsazené. Osobně bez problémů funguji s Cel. 1,3 GHz a 512 MB RAM. Předem děkuji za odpovědi.

Ja jsem strkal userovi DVD palidlo do Durona 700, akorat bylo treba pridat RAM (z 256 na 512) - pali "ostosest" bez jedineho problemu. Dulezitejsi, nez surovy vypocetni vykon, je prave dostatek pameti a ponekud vetsi (nez sest giga ;-)) a rychlejsi disk. Tva sestava je v klidu...