Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak změnit velikost obrázku?

Potřebuju změnit velikost obrázku ...Nevím jak to mám udělat... Potřebuju to např. z 20x15 PIXELŮ na 15x15 ,zkouším to v malování,ae tam se nestrefím přesně do 15x15 ,pls poraďte,jak to udělám ??? :.(

[mod]Uprava nadpisu, zmena kategorie (mif)[/mod]

Např. program Resizer, u něho je výhoda že to umí i dávkově, a i měnit kvalitu obrázku a podobně.
IrfanView ten by to taky měl umět, ale nevím tento je mi nesympatický a nepoužívám.
A nakonec to umí prográmek který je součástí MS Office a jmenuje se Microsoft Photo Editor. Tam dáš Úpravy>změnit velikost.