Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí harddisk

Zdravím,

mám jeden malý problém. Před malou chvílí jsem formátoval pevný disk a posléze jsem na něj nainstaloval operační systém Win XP. Následně jsem nainstaloval všechny ovladače pro grafickou, zvukovou a síťovou kartu. Zdálo se, že všechno pracuje správně. Potom jsem do USB rozhraní (USB 2.0) připojil svůj externí harddisk XS Freecom. Naběhlo mi upozornění, že zařízení USB nebylo rozpoznáno. Přitom, ať jsem do USB připojil cokoliv jiného, třeba flashdisk, vždycky byl hardware rozpoznán a všechno fungovalo, tak jak má. Jenom připomínám, že předtím ten harddisk fungoval naprosto správně; ještě pár minut před reinstalací systému jsem na něm vesele zálohoval.

Nenapadá někoho, čím by to mohlo být a co se s tím dá dělat?

Díky za odpověď

Ondra

Jenom ještě jedna věc. Když si dám správce zařízení ukáže se mi pod seznamem řadičů USB několik položek a mezi nimi "neznámé zařízení". Všechny položky pracují správně, právě s vyjímkou onoho neznámého zařízení, kde mi to navíc ještě píše, že tam není nainstalovaný ovladač, což je nesmysl, protože USB porty mi fungují normálně.

Prosím upresniť:
1. Aký je to konkrétne externý HDD (nielen značka)
2. To pripájate k PC, kde ste až teraz dali Win XP - čo tam bolo predtým
3. Je tam SP2, SP3
4. Aký systém máte na tom notebooku - kde to vraj funguje