Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrátové připojení

Zdravím, potřebovala bych poradit. Mám notebook, kde mám možnost WLAN. Zkoušela jsem se připojit u sestry k internetu, odesláno bylo spousta ale přijato 0. Musím předtím něco nainstalovat nebo něco udělat s nastavením?
Předem díky

Adéla

musíš vědět jestli tvoje wifi umí jejich šifrování; podpora v systému aspoň xp sp3, případně ovladač wifi karty.
a tvoje wifikarta by měla mít nastavenou evropskou normu se 13 kanály: správce zařízení - wifikrám - vlastnosti - druhá záložka. jako bonus tam může být i šířka kanálu: evropa má 20mhz.